قیمت در و پنجره یو پی وی سی

توضيح فارسي : پنجره هاي يو پي وي سي به دليل تلفيق از چندين آيتم داراي قيمت واحدي نمي باشد كه بتوان قيمت آنرا اعلام نمود به همين دليل براي قيمت دهي لازم است ابعاد و اندازه ها را براي قيمت دهي پنجره هاي يو پي وي سي حتما بايد ابعاد و اندازه پنجره ها موجود باشد.در اختيار داشته باشيم تا بتوان قيمتي كامل ارايه نمود

مزاياي پنجره uPVC :
•امنيت:
پروفيلهاي پنجره uPVC مسلح به رين فورس منت (مقطع فلزي ) گالوانيزه مي باشند.
که موجب استحكام بخشيدن به پنجره ها در مقابل تغييرحالت و سبب ثبات يراق آلات نبز مي باشد.
پنجره ها uPVC با توجه به وجود قفل كننده هاي متعدد که در اطراف باز شو قراردارد ، علاوه بر عايق سازي مناسب و جذب شدن دو قسمت ثابت و بازشو پنجره ، موجب افزايش ايمني نیز مي گردد.


•طول عمر و نگهداري:
عدم نياز به رنگ آميزي ، تميز شدن آسان و بالا بودن طول عمر پليمرها ، از جمله uPVC ، از مزاياي قابل ذكر اين پنجره ها مي باشد.

•عايق حرارتي:
uPVC ماتريالي كاملاً عايق مي باشد كه در پنجره ها میتوان مي توان از شيشه هاي يك ، دو یا سه جداره استفاده نمود اين مسئله مي تواند به بالا بردن ميزان عايق سازی در پنجره ها كمك نما يد.

•عايق صوت:
پنجره هاي uPVC به دليل استفاده از متريال PVC و طراحي داخلي (سطح مقطع) عايق صوت بوده و مي تواند مشكلات عديده جوامع صنعتي (آلودگي صوتي ) را به خوبي مهار سازد.

•غير قابل اشتعال:
در پروفيلهاي uPVC ،استفاده از تركيباتي نظير نمك طعام وکربنات پتاسیم و غیره به عنوان يكي از عناصر اصلي تشكيل دهنده اين پليمر ، uPVC را به ماده اي غير قابل اشتعال تبديل نموده است كه در هنگام آتش سوزي سبب توسعه آتش نگردد.

•عايق در برابرنفوذ آب و گرد و غبار:
پنجره ها ، با استفاده از دو يا سه نوار آبندي در قسمت شيشه و بازشو و همچنين طراحي ويژه مقطع پروفيل uPVC از نفوذ باد ، آب و گرد و غبار به داخل پنجره ها جلوگيري مي کند .

•عايق الكتريسيته:
خطراتي كه در تماس برق يا صاعقه با پنجره فلزي حادث مي گردد، در اين نوع پنجره هابا توجه به جنسيت پروفيلها بر طرف شده است.

•تنوع رنگ:
با توجه به تكنولوژي خاص در رنگ آميزي مي توان رنگهاي متنوعي را در پنجره هاي uPVC مشاهده كرد.


وجود پنجره هاي uPVC در خانه این پی آمد را به همراه خواهد داشت تا درضمیر شما احساس خوبي بوجود آید . اين احساس حتی شما رابه این نقطه می رساند تا نظر خود را به ديگران نيز القاء كنيد.
دليل این است که ، درب و پنجره ها نه تنها نور طبيعي را به شما عرضه مي دارد ، بلكه زيبايي و شخصيت را به طرق مختلف به خانه هاارزاني می نماید.
پس اگر شما در فكرايجاد دكوراسيون خانه خودو يا تغيير آن هستيد پنجره هاي منزل شما از جذابترين عوامل موثر در دكوراسيون خانه شما به حساب می آیند . كه مي تواند در طرحها و رنگهاي مختلف توليد و عرضه شود.
اين پنجره ها به سبب عايق بودن موجب ارتقاي كيفي هواي داخلی مي گردد . اين پنجره ها تصویری جديد از زیبایی رادر منزل شما به ارمغان خواهد آورد .
uPVC چيست؟
PVC تركيباتي از مشتقات نفت و نمك طعام وکربنات پتاسیم بوده كه طي فرايند پليمريزاسيون توليد مي گردد.اين ماده حدود 85% از تركيبات مواد اوليه پروفيل uPVC را تشكيل مي دهد (PVC مخفف poly vinly chloride مي باشد) مواد افزودني ديگر به منظور ايجاد خواص مورد نياز در PVC می باشد که به تركيبات اضافه مي گردد. که اين با فرمولاسيون خاص و مطابق شرايط جغرافيايي تعريف مي گردد که شامل:
أ‌-پر كننده ها (filters) كه مقاومت چروكيدگي و ساير خواص محصول را تحت تاثير قرار مي دهد.
ب‌-دي اكسيد تيتانيوم كه علاوه بر تنظيم شفافيت رنگ پروفيل ، باعث بازتابش اشعه فراي بنفش نيز مي گردد.
ت‌-كاتاليزورهاي خاص كه به منظور تسهيل در ذوب و شكل دهي مواد بكار مي روند.
ث‌-Impact Modifiers كه موجب افزايش مقاومت پروفيل در مقابل ضربه و انعطاف پذيري بيشتر آن مي گردد.
ج‌-تثبيت كننده هاي حرارتي و رنگي (Stabilizer) كه باعث جلوگيري آز آسيب ديدن پنجره ها در مجاورت هواي آزاد و حرارت حاصل از تابش خورشيد شده همچنين سبب تثبيت رنگ و مقاومت در برابر اشعه ماوراي بنفش (uv) خورشيد مي گردد.
------------------------------------------------------------------
*بهترين ها از ما بهترين را مي خواهند.*

قيمت ها:

قیمت   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.pantop-co.com

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

6633

Copyright © 2012 pantop-co.com rights reserved

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی